7 korzyści z zastosowania dyfuzorów olejków eterycznych

Ultradźwiękowe dyfuzory olejków eterycznych stosują wysokiej częstotliwości fale odparowujące wybraną mieszankę wody i olejków eterycznych tworząc zimną i pięknie pachnącą mgiełkę. Wykonane są przeważnie z plastiku (szukaj tego bez BPA) lub szkła, czasami metalu. Bardzo łatwo się je czyści i obsługuje a automatyczny wyłącznik przy nikim poziomie wody sprawia, że są bezpieczne.

Ultradźwiękowe dyfuzory do olejków eterycznych mają wiele cech przynoszących korzyści:

  • Najlepsze na relaks w domu, szczególnie przed snem: na koniec ciężkiego dnia wystarczy ułożyć się wygodnie włączyć urządzenie i cieszyć się fizycznym i psychicznym odpoczynkiem. Wprowadź olejek lawendowy do swojego zdrowego nawyku przed snem i ciesz się spokojną nocą.
  • W zależności od dodanego olejku: pobudzają koncentrację, uspakajają, energetyzują, odświeżają. Pracujesz, uczysz się, masz spotkanie biznesowe. Nie ma nic prostszego jak włączyć dyfuzor elektryczny i poczuć się świetnie. Przydają się gdy szukasz motywacji lub sprzyjającej atmosfety do praktyki jogi, medytacji lub ćwiczeń.
  • Umożliwiają 100% skuteczną aromaterapię. W przeciwieństwie do pogrzewaczy, dyfuzory olejków eterycznych nie niszczą struktury olejków. Dzieki ultradźwiękom rozbijają wodę i olejki do poziomu nanocząsteczek, znakomicie ułatwiając ich wchłanianie.
  • Dzięki zimnej mgiełce cudownie wpływają na nasz wygląd niwelując wpływ suchego powietrza na Twoją skórę.
  • Dyfuzor do aromaterapii to doskonały pomysł na prezent!
  • PIĘKNIE WYGLĄDAJĄ i świetnie sprawdzają się jako stylowa dekoracja wnętrza, niektóre modele mogą pełnić rolę lampki.

Masz pomysł dlaczego warto mieć takie urządzenie? Podziel się w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję Politykę Prywatności