Opublikowano Dodaj komentarz

8 korzyści z zastosowania dyfuzorów ultradźwiękowych

Wraz ze wzrostem komfortu i standardu życia, ludzie są coraz bardziej wymagający w stosunku przedmiotów codziennego użytku, szczególnie tych mających za zadanie polepszenie zdrowia i jakości otoczenia. W świecie Apple, yogi, organicznej żywności coraz częściej swoje miejsce odnajdują urządzenia, które łączą funkcje nawilżacza powietrza i aromaterapeutyczną (dyfuzja olejków eterycznych)

Dyfuzory ultradźwiękowe stosują wysokiej częstotliwości fale odparowujące wybraną mieszankę wody i olejków eterycznych (lub zapachowych) tworząc zimną i pięknie pachnącą mgiełkę. Wykonane są przeważnie z ceramiki, plastiku, drewna, szkła, czasami metalu. Bardzo łatwo się je czyści i obsługuje a automatyczny wyłącznik przy nikim poziomie wody sprawia, że są bezpieczne.

Dyfuzory ultradźwiękowe mają wiele cech i przynoszą wiele korzyści do naszego życia:

  1. Odświeżają powietrze: w razie wizyty gości w kilkanaście minut możesz wypełnić powietrze wybranym zapachem
  2. Pobudzają koncentrację: pracujesz, uczysz się, masz spotkanie biznesowe. Nie ma nic prostszego jak włączyć dyfuzor elektryczny i poczuć się ponownie świeżym.
  3. Najlepsze na relaks w domu, szczególnie przed snem: na koniec ciężkiego dnia wystarczy ułożyć się wygodnie włączyć urządzenie i cieszyć się fizycznym i psychicznym odpoczynkiem.
  4. Zimna mgiełka cudownie wpływa na Twój wygląd. Dostarcz swojej skórze nawilżenie bez najmniejszego wysiłku.
  5. Przy dodaniu odpowiedniej mieszanki olejków eterycznych lub zapachowy odstraszają komary!
  6. Usuwają napięcia elektrostatyczne z powietrza
  7. Zmniejszają ilość kurzu w powietrzu
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *