JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY MINT?
WYSTAWIENIE OPINII ZA ZAKUP
25 PKT
REJESTRACJA
100 PKT
ZAKUPY
1 zł = 1 PKT
ZAKUP POPRZEZ TWÓJ LINK POLECAJĄCY
200 PKT
JAK WYDAWAĆ PUNKTY MINT?
ZAKUP RABATU 10% NA ROK
2000 PKT
ZAKUPY ZA PUNKTY W KOSZYKU
WYMIANA: 100 pkt = 1 PLN
Slider

 

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE Z PRZYMRÓŻENIEM OKA 😉

 

Agnieszce przytrafiło się coś miłego – otrzymała coś w zamian za jej poświęcenie… Co zrobiła Aga? Otóż postanowiła zarejestrować się na mintlaboratory.com (+100pkt) oraz dokonała pierwszego zakupu – dyfuzor Mint Go (+100pkt) oraz 3 olejki (3x50pkt = +150pkt).

 

Paczka dotarła do niej błyskawicznie. Agnieszka natychmiast zaczęła testować produkty i zadowolona z zakupu postanowiła zaopiniować je na stronie mintlaboratory.com (4x25pkt = +100pkt) oraz polecić je znajomym poprzez Facebooka, Whatsappa i kopiując link na maila. Dwoje znajomych Agnieszki skorzystało z rekomendacji i dokonało zakupu (2x200pkt = +400pkt). W zamian otrzymała nie tylko Punkty Mint, ale też serdeczne podziękowanie od przyjaciół za wpaniały pomysł – znancznie porawiło jej to humor.

 

Pewnego dnia Agnieszka zaczęła odczuwać ekscytaję i zarazem niepokój. To znak, że zbliżał się okres świąteczny i urodziny Gosi – jej siostry. Niepokój zniknął jak tylko Agnieszka spojrzała na jej półkę i poczuła piękny zapach lawendy wydobywający się z jej dyfuzora. Pozostało jej jedynie, zrobić wspaniały prezent mamie i siostrze, którym zakupiła odpowiednio Zestaw: Olejki + Urządzenie (+150pkt) oraz kule do kąpieli (+50pkt).

 

Nasza bohaterka ma teraz +1000pkt! Agnieszka wymieniła je w zakładce MOJE KONTO na Srebny Status co daje jej 5% rabatu na wszystko przez kolejny rok. Kolejne zdobyte punkty może wymienić na upusty przy następnych zakupach lub okazyjne produkty za punkty! To nie wszystko! Agnieszka będzie miała okazje udziału w wydarzenich, konkursach dziękim którym będzie mogła rozbudowywać swoje konto Punktów Mint i cieszyć się płynącymi z tego korzyściami.

 

Nie zwlekaj, bądź jak Agnieszka! 🙂