JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY MINT?

WYSTAWIENIE OPINII NA STRONIE PRODUKTU

50PKT

REJESTRACJA

 

300PKT

ZAKUPY

 

1ZŁ = 1PKT

ZAKUP PRZEZ TWÓJ LINK POLECAJĄCY

300PKT

JAK WYDAWAĆ PUNKTY MINT?

ZAKUP RABATU 5% NA ROK

1000PKT

WYDANIE PUNKTÓW W KOSZYKU

100PKT = 1ZŁ

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE Z PRZYMRÓŻENIEM OKA 😉

 

Agnieszce przytrafiło się coś miłego – otrzymała coś w zamian za jej poświęcenie… Co zrobiła Aga? Otóż postanowiła zarejestrować się na mintlaboratory.com (+300pkt) oraz dokonała pierwszego zakupu – dyfuzor Mint Go oraz 3 olejki (150zł = +150pkt).

 

Paczka dotarła do niej błyskawicznie. Agnieszka natychmiast zaczęła testować produkty i zadowolona z zakupu postanowiła zaopiniować je na stronie mintlaboratory.com (4x50pkt = +200pkt) oraz polecić je znajomym poprzez Facebooka, Whatsappa i kopiując link na maila. Dwoje znajomych Agnieszki skorzystało z rekomendacji i dokonało zakupu (2x300pkt = +600pkt). W zamian otrzymała nie tylko Punkty Mint, ale też serdeczne podziękowanie od przyjaciół za wpaniały pomysł – znancznie porawiło jej to humor.

 

Pewnego dnia Agnieszka zaczęła odczuwać ekscytaję i zarazem niepokój. To znak, że zbliżał się okres świąteczny i urodziny Gosi – jej siostry. Niepokój zniknął jak tylko Agnieszka spojrzała na jej półkę i poczuła piękny zapach lawendy wydobywający się z jej dyfuzora. Pozostało jej jedynie, zrobić wspaniały prezent mamie i siostrze, którym zakupiła Zestaw: Olejki + Urządzenie (+250pkt).

 

Nasza bohaterka ma teraz +1000pkt! Agnieszka wymieniła je w zakładce MOJE KONTO na Stały RABAT 5% na wszystko przez kolejny rok. Kolejne zdobyte punkty może wymienić na upusty przy następnych zakupach lub okazyjne produkty za punkty! To nie wszystko! Agnieszka będzie miała okazje udziału w wydarzenich, konkursach dziękim którym będzie mogła rozbudowywać swoje konto Punktów Mint i cieszyć się płynącymi z tego korzyściami.

 

Nie zwlekaj, bądź jak Agnieszka! 🙂